AlternateReader

AlternateReader (S60 5th) 1.0.8

Czytaj pliki PDF na swojej Nokii

AlternateReader to darmowa aplikacja służąca do czytania plików w formacie PDF oraz DJVU. Obsługa jest bardzo łatwa, a program oferuje najważniejsze opcje służące wygodnemu oglądaniu plików PDF. Jeśli szukasz prostej, ale funkcjonalnej aplikacji to AlternateReader przypadnie Ci do gustu. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty interfejs
  • Dobrze działający zoom

Wady

  • Brak opcji wyszukiwania słów
Więcej

Dobry
7

AlternateReader to darmowa aplikacja służąca do czytania plików w formacie PDF oraz DJVU. Obsługa jest bardzo łatwa, a program oferuje najważniejsze opcje służące wygodnemu oglądaniu plików PDF. Jeśli szukasz prostej, ale funkcjonalnej aplikacji to AlternateReader przypadnie Ci do gustu.

AlternateReader pozwala na otwieranie plików, a następnie ich wygodne czytanie. Obraz można przybliżać za pomocą zoomu, możemy też dla wygody uruchomić pełen ekran. Istnieje opcja otworzenia dokumentu na konkretnej, wybranej przez użytkownika stronie. Brakuje jedynie funkcji przeszukiwania dokumentu pod kątem danego słowa kluczowego.

AlternateReader to solidna aplikacja, która doskonale wywiązuje się ze swojego zadania. Jest prosta w obsłudze, działa stabilnie i pozwala na wygodne przeglądanie dokumentów PDF. Czego można chcieć więcej?

AlternateReader obsługuje następujące formaty

PDF, DJVU
AlternateReader

Download

AlternateReader (S60 5th) 1.0.8